Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce, dolnośląskie
- 369 000 zł
- 1 007 m²
- 366,43 zł/m²
Zuzanna Juszczyk
Skontaktuj się
Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka budowlana Kobierzyce
Zaktualizowane: 13 maja 2026
369 000 zł 1 007 m² 366,43 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 369 000 zł (366,43 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 007 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- działka nieogrodzona
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: Wro Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 625/7232/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kobierzyce, wrocławski, dolnośląskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m², położona w Kobierzycach w cichej, zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.
Najważniejsze atuty:
Lokalizacja Kobierzyce, dogodny dojazd do Wrocławia
Powierzchnia 1007 m²
Teren płaski, przygotowany pod zabudowę
Media dostęp do prądu, wody i kanalizacji
Otoczenie zabudowa jednorodzinna, tereny zielone, pola
Infrastruktura w pobliżu sklep, park, hala (...)